Drakenstein1.jpg

Om te registeer by die Munisipaliteit se databasis en sodoende belangrike inligting te onvang laai die volgende dokument af en volg die instruksies daarin:  Registreer_vir_Inligting.pdf

         Adv Gesie van Deventer           

Executive Mayor     

                 G.vandeventer@drakenstein.gov.za 


Conrad Poole    -     082 497 9046

Deputy Mayor/Agricultural and Rural Development   

C.Poole@drakenstein.gov.za 


Koos le Roux    -    083 459 5965 

 Speaker          

Koos.leRoux@drakenstein.gov.za 


Anre Koegelenberg  -  083 269 3138

Chief Whip

A.Koegelenberg@drakenstein.gov.za 


Gert Combrink  -  082 4553 445

Finance

   G.Combrink@drakenstein.gov.za 


Aidan Stowman  -  082 455 3445

Sport, Culture, Youth Development and Student Affairs

Aidan.Stowman@drakenstein.gov.za 


Lulama Ntlemeza  -  072 888 9326

Environmental Affairs and Public Spaces

Lulama.Ntlemeza@drakenstein.gov.za 


Dr Noel Adams  -   073 583 7762

Social Services, Health and Community Development

Noel.Adams@drakenstein.gov.za 


 Joham Rademeyer  -  082 925 8149

Infrastructure and Planning

Johan.Rademeyer@drakenstein.gov.za 


 Rean Smuts  -  082 494 8467

Security and Disaster Management

R.Smuts@drakenstein.gov.za


 Esther Kearns  - 082 566 6794

Public Complaints and Ombudsman

Esther.Kearns@drakenstein.gov.za


Wendy Philander  -   076 528 1211

Human Settlements and Land Reform

Wendy.Philander@drakenstein.gov.za


 Dr Thys Smith  -  083 661 8363

Corporate and Strategic Governance

Thys.Smith@drakenstein.gov.za


Dr Lourens du Toit  -  082 657 4777

Integrated Economic Development and Tourism

L.duToit@drakenstein.gov.za